3. kolo SONC Tady

Pokud chceš udělat reklamu tak Tady

Náběr SB: Tady

Cheš udělat klikačku?Napiš Tady

Únor 2012

Zlatá lilie

1. února 2012 v 19:53 | kiki |  Knihy
Druhý díl série Pokrevní Pouta.

Tvrdá, duchaplná alchymistka Sydney Sageová a Morojská princezna Jill Dragomirová se skrývají ve slunné lidské internátní škole, v okouzlujícím světě Palm springs v Kalifornii. Studenti bohatých a mocných pokračují v normálním životem ve škole a nemají o ničem nejmenším tušení, zatímco Sydney, Jill, Eddie a Adrian musí dělat, co je v jejich silách, aby zůstalo jejich tajemství v bezpečí. Čím více ale hrozba Strigojů a dluhů je větší, tím je těžší nalézt pravdu v zakázaných románků mezi nimi.Kniha vyjde v originále začátkem jara. U nás vyjde v létě.


Pokrevní pouta

1. února 2012 v 19:46 | kiki |  Knihy

Druhá série vampýrské akademie vypráví alchimistka Sydney. Mladá královna Lissa Dragomirová si netradiční politikou nadělala u morojského dvora spoustu nepřátel, kteří by ji rádi odstranili. Je ale velmi dobře střežena, a tak se spiklenci zaměří na její nevlastní sestru Jill. Vědí totiž, že kdyby Jill zabili, Lissa by musela odstoupit a přenechat trůn někomu, kdo má alespoň jednoho žijícího příbuzného. Po brutálním útoku na Jill se Morojové a dhampýři rozhodnout uklidit Jill někam do bezpečí. Kam ale? Po dlouhém zvažování dojdou k závěru, že mladou vampýrku by jistě nikdo nehledal ve světě lidí.

Jill má doprovázet a strážit alchymistka Sydney Sageová. Obě dívky se zapíší na lidskou školu, kterou navštěvují i Adrian Ivaškov a Eddie Castile. Kamarádi zpočátku řeší běžné problémy spojené se studiem na lidské škole, ale brzy začnou zjišťovat, že na téhle škole nejsou jediní, kdo potřebuje k životu krev…


Kniha je naprosto úžasná jako všechny předhozí díly a Sydney jsem si velice oblíbila :D