3. kolo SONC Tady

Pokud chceš udělat reklamu tak Tady

Náběr SB: Tady

Cheš udělat klikačku?Napiš Tady

Prosinec 2010

Reklama

26. prosince 2010 v 18:50 | kiki
Jestli si chcete udělat reklamu na svůj blog atd. pouze ZDE.Na kterém koliv jiném článku to mažu...

Raklama

The vampire diaries - obrázky

26. prosince 2010 v 18:32 | kiki |  upíří deníky
Obrázky ze seriálu...:))


The vampire diaries


The vampire diaries 2

The vampire diaries 3
The vampire diaries 4

The vampire diaries 5

moje klikačky

26. prosince 2010 v 14:51 | kiki |  klikačky
img
klikačka

Moje farma

24. prosince 2010 v 17:16 | kiki |  Farmerama
FARMA1
FARMA2
PARK1
divoká louka1

Vánoční kalendář z Farmerami

20. prosince 2010 v 21:39 | kiki |  Farmerama

Vánoční kalendář!

Každý den je na foru, v novinkách, na Facebooku,atd. jednodenní bonusový kod.(Dostanete za něj vždy něco: letecké méle, super krmivo/hnojivo, zakázky, dekoracu, krejcary, Body zkušenosti,...)
Nahoře jak máte level atd. máte i novinky(klikněte), v novinkách nalevo pod hodnocením farem máte takový mřížkovaný kolečko(klikněte), objeví se vám políčko na bonusový kod(zadejte ho tam a dejte OK)

Kod na 20.12. je miszletoe20 (dává 10krát superhnojivo)
kod na 21.12. je sleight 21(dává pukun na kole štěstí)Bahamerama - Farmerema

20. prosince 2010 v 21:19 | kiki |  Farmerama

Od 14(+-) levlu se vám otevírá letiště!

Za každý level dostanete letecké míle.Když budete mít 200 let.milí promění te je za 1 letecký tréning.Ten vám dá 200(nevim čeho)a musíte toho nazbírat 4 000.Povede se vám to kolem 65 lv. Jednoduše: Musíte nazbírat 4 000 let. mílí.Pak můžete farmařit na ostrově Bahamerama!

Sází se tam jiný plodiny, jsou tam jiný stromy a chovají se tam nová zvířata. Používá se tam jiná měna:Palmpence (na začátku jich má každý 500).Plodiny a zvířata z Bahamerami pak můžete prodávat na trhu a za prodanou plodinu nebo zvíře dostáváte Palmence.

|Je to trochu složité ale už se nemůžu dočkat až tam budu moct!

Děsivá noc na Farmeramě

20. prosince 2010 v 16:18 | kiki |  Farmerama

Před námi je 3. děsivá noc na Farmeramě!

Co se bude dít?

Co to vlastně je?

Kdy bude?

Děsivá noc je o káždém úplňku na 24 h.
Nejblišší bude zítra 21.12. od cca 15:00. V tuto dobu (po 24 h. se vám na hlavní louce objeví tlačítko kterým se dostanete na nočí farmu.Sází se tam speciální plodiny:vampýří rajčata, hrůzostrašné tykve, náhrobní kameny,...).Za to si potom můžete koupit dekorace které dávají Bz.
Ale pozor:můžete si sázet buť nermální plodiny nebo strašidelné.Nemůžete si zasadit slunečnice nebo tulipány a vampýří rajčata najednou.

Užijte si další děsivou noc!Obrázky twilight

20. prosince 2010 v 16:05 | kiki |  Twilight

Pár orázků...

eclipse 2

Jacob

Twilight 5

Twilight 4

eclipse

Twilight 3

Twilight 2


Twilight 1

Farmerama

20. prosince 2010 v 15:39 | kiki |  Farmerama

Skvělá online hra ve které se farmaří!


Město:máte tu různé budovi jako dílnu, letiště, banku, semenářství, ovocnou školku, stážní věž, banku, tesařstí, družstvo.Pokud se koná na Farmeramě něaká soutěž je to také ve městě.

Hlavní louka:Dostupná od 1. levlu, můžete tam mít: stromy, zvířata, pole...Máte tam farmářstký dům ve kterém můžete plnit zakázky, stodolu ve které máte všechny plodiny, nádrž na vodu, super hnojiva/krmiva, mlýn, kombajn

Divoká louka:Dostupná od 17. levlu, máte ji plnou plevele a nedá se tam nic sázet dukud nemáte min. 12 sousedů.Jinak to samé včtetně budov jako na Hlavní louce.

Park:Dustupný od levlu 25.Můžete tam dávat pouze dekorace.Nejdříve máte jen malý prostor kam můžete dekorace dávat.Za krejcary (8 000, 20 000,35 000,...) si uvolníte další.

Krejcary (kr):Herní měna, kupujou se za to zvířata, plodiny, stromy,...Získáte je plněním zakázek případně úkolem v družstvu.

Floreny (Fl):Bonusová měna.Kupujete so ji za skutečné peníze, tu a tam je v něaké soutěži.

Body zkušenosti (Bz):Díky nim se dostanete do dalšího levlu.Získáte je: sklízením, plněním speciálních zakázek, úkolama v družstvu.

Družsto:Máte tam úkoly na dodávání plodin i zvířat (na čas i ne), dostáváte různé odměny
Kolo štěstí:Každý den získáte jeden pokus na to aby jste zkusili svoje štěstí.Vždy něco vyhrajete ať už hnojino nebo třeba losa.

www.farmerama.cz

Kdyby jste mi chtěli poslat dárek nebo napsat zprávu... :)   ]týnka[ 

škola noci-obálky knížek

19. prosince 2010 v 10:10 | kiki |  škola noci
Temnota není vždy totéž co zlo a stejně tak světlo nenívžy poslem dobra.

označená

zrazená

vyvolená

nezkrotná

pronásledovaná

Vampýrská akademie-obálky knížek

18. prosince 2010 v 22:45 | kiki |  VA
Obálky knížek:
VA1

VA2

VA3VA4

VA5

Vampýrská akademie 1

18. prosince 2010 v 22:25 | kiki |  VA

O čem je první díl Vampýrské Akademie?


Rose Hathawayová utekla s Lisou Dragomirovou z Vampýrské Akademie.Lisa je morojka a ovládá jako živlovou magii éter.Může díky němu uzdravovat lidi a používat super nátlak.Bohužel na ni ele nechává temnotu.Rose je novicka (dhampýrka) která se cvičí na strášce.Její přání je Lisu chránit až obě odmaturujou.
Dimitrij Belinkov je Rosin učitel a jsou do sebe zamilovaní.Oba mají v budoucnosti chránit Lisu a jejich láska by ji mohla stát život.Strigojové jsou zlí a zvrácení upýři.Chtějí zabít moroje přestože spousta z nich kdysy byla morojem nebo dhampýrem a zbytek normálním člověkem.Zatímco morojové a dhampýři se narodí stigojové se stvoří.
Lisin nevlastní strýček Viktor zjistil o Lisiných schopnostech a uneseji aby mu vyléčila jeho smrtelnou nemoc.Viktor ovládá jako živlovou magii zemi a nabil náhrdelník který dal Rose kouzlem které u nich vzbudí touhu po nich.
Nakonec se z toho dostanou a Rose řekne strášcům vyděla přes pouto které s Lisou mají.Strážci jí nevěří ale příjde tam Christian který byl u toho když Lisu unesli a který s ní později chodí.
Zachrání Lisu a Viktora zavřou.Ale Viktor přinutí svou dceru aby se stala strigojkou a osvobodila ho. Natalie to skutčně udělá ale Dimitrij ji rychle zabije a Vikrory zase chytí.


Úryvek:

Její strach jsem cítila dřív, než jsem ji uslyšela křičet.
Pulzovala ve mně její noční můra, která mě vykolejila z mého vlastního snu o jakémsi pěkném klukovi, jenž mě na pláži natíral opalovacím mlékem. Obrazy - její, ne moje - mi vířily v mysli: oheň a krev, pach kouře, prohnuté plechy auta. Ty obrazy byly všude kolem, úplně mě dusily až do té doby, než jsem si racionálně uvědomila, že tohle není můj sen.
Probudila jsem se s prameny dlouhých tmavých vlasů při­lepenými na čele.
Lissa ležela ve své posteli, mlátila sebou a křičela. Vyskočila jsem z postele a rychle přešla těch pár stop, které nás dělily.
"Liss," oslovila jsem ji a zatřásla jí. "Liss, probuď se."
Její křik ustal a nahradilo ho tiché fňukání. "Andre," zasté­nala. "Ach, bože."
Pomohla jsem jí posadit se. "Liss, už je po všem. Probuď se."
Po chvilce zamrkala, otevřela oči a v matném přísvitu jsem na ní viděla, že začíná přicházet k sobě. Její zběsilý dech se zpomaloval. Naklonila se ke mně a opřela si mi hlavu o rame­no. Jednou rukou jsem ji objala a pohladila po vlasech.
"Je to v pořádku," snažila jsem se ji uklidnit. "Všechno je v pořádku."
"Měla jsem ten sen."


Bree-obrázky

18. prosince 2010 v 17:26 | kiki |  Twilightzdroj:

img